Jubuti


Виходу 19 лютого 2014, jubuti.com є міжнародною бізнес-бази даних, с базами даних для кожен країн у світі. Наша мета, щоб допомогти людям і компаніям, щоб знайти продукти, вони повинні швидко і легко. Ми також маємо намір, щоб допомогти компаніям знайти нових партнерів і нових клієнтів.

www.jubuti.com дозволяє користувачам шукати фірми для кожної країни в світі, в певних місцях (містах і селах ...) цієї країни.

Бізнес для бізнесу пошуковика можна знайти до www.jubuti.com/jubutibtb.html, що дозволяє компаніям і людей шукати певні типи постачальників (виготовлювачів, постачальників послуг, оптової та роздрібної торгівлі, дилерів або брокерів), из товари або послуги. Ця пошукова система не вимагає розташування, але продукти ви шукаєте, повинен бути введений англійською мовою.

Фірми повинні надати свої контактні інформацію і максимум 1000 продукти, в їх бізнес-рахунки на 'jubuti.com'. Використовуючи цю інформацію, веб-сторінці компанії буде створений, який буде включати національних і міжнародних версію (англійською мовою). Веб-сторінці компанії також містить два пошукових систем, хто може виконувати пошук в базі даних з товари компанії.

Компанії можуть використовувати безкоштовно, навіть якщо їх бізнес аккаунт не активний, їх бізнес-сайт на jubuti.com, але компанія не з'являється в основних пошукових системах('www.jubuti.com' або 'www.jubuti.com/jubutibtb.html').Сподіваюся, що ми можемо вам допомогти.
Приємного дня

продукти та послуги поряд з вами
типи постачальників послуг і продуктів: виготовлювачів, постачальників послуг, оптової та роздрібної торгівлі, дилерів або брокерів.